חצי יובל לפסטיבל ישרוטל קלאסיקאמרי!

קלאסיקאמרי ישרוטל אילת 2024

18-21 בינואר 2024

שיתוף הפעולה המצליח בין ישרוטל לבין תזמורת סימפונט רעננה ממשיך בעונת חצי היובל של הפסטיבל!

הפעם אנו נרגשים לארח שוב את המנהל המוסיקלי של התזמורת, עומר מאיר ולבר, שיגיע אלינו מהמבורג, שם התמנה למשרת המנהל המוסיקלי הן של האופרה, הן של התזמורת הפילהרמונית.

הוא יעמוד בראש הפסטיבל וינצח על קונצרטים עם הפסנתרן הרב-תחומי הבינלאומי גיא מינטוס, הקלרניתן הבינלאומי הנודע גלעד הראל, נגן המנדולינה יקי ראובן, הפעיל בכל העולם ובפרט בספרד.

בנוסף יתארחו הפסנתרנית הנודעת רויטל חכמוב, ברסיטל ויחד עם חברי הטריו שלה, גלעד הראל והכנר גלעד הילדסהיים, הרכב כלי ההקשה טרמולו בהובלת תומר יריב, רביעיית הסקסופונים של תל אביב בהובלת גן לב, הזמר והשחקן מאור כהן בקונצרט לילי עברי ובלוזי עם דוד זבה, הרקדנית האיטלקייה ג’ורג’יה ליאונרדי יחד עם הרקדן הישראלי הפעיל בארה”ב ארז מילטין ואפילו בכורה מרתקת מוסיקלית-תיאטרלית-אלקטרונית שנרקחה במיוחד לפסטיבל על-ידי המנהל האמנותי של תיאטרון גשר, המוסיקאי והמלחין אבי בנימין. דוד זבה יגיש קונצרט סימפוני מיוחד ויחבור לעומר וחברים בקונצרט לילי ולא מכופתר.

מופע הגאלה החגיגי והצבעוני ינעל את הפסטיבל במוצ”ש. עומר מ. ולבר ינצח ויוביל את החגיגה. יצטרפו אליו אמני הפסטיבל בתוכנית עשירה ומפתיעה, יחד עם הזמר והשחקן רן דנקר.

 

לתוכנית הפסטיבל המלאה לחצו כאן.

להזמנות: 5585*

או באתר ישרוטל

נשמח אם תשתפו