נעים להכיר, אנחנו

תזמורת סימפונט רעננה

קרן קגרליצקי

קרן קגרליצקי

קרן קגרליצקי היא מנצחת ישראלית המתגוררת בברלין וחולקת את זמנה בין ישראל לאירופה. החל מעונת 22-23 תכהן קגרליצקי כמנצחת הבית של האופרה העממית הווינאית, שם תנצח על הפקות רבות וביניהן חליל הקסם, העטלף, יולנטה, לה טרוויאטה ועוד.

קגרליצקי ניצחה על תזמורות שונות בארץ ובעולם, ביניהן תזמורת בית האופרה של תיאטרו מאסימו בפלרמו, התזמורת הפילהרמונית של הבי-בי-סי, התזמורת הסימפונית של ברטאן שבצרפת, התזמורת הסימפונית ירושלים, תזמורת הקאמרטה הישראלית ירושלים, התזמורת הקאמרית הישראלית ותזמורת סימפונט רעננה, בה היא מכהנת כמשנה למנהל המוסיקלי מאז 2016. 

כיהנה כמנצחת משנה בתזמורת הפילהרמונית של הבי-בי-סי במנצ’סטר בעונת הקונצרטים 2019-2020 וכמנצחת משנה בהפקות שונות בבתי אופרה באירופה וביניהם הזמפראופר בדרזדן  ותיאטרו מאסימו פלרמו.

מוזמנת לכתוב עיבודים עבור תזמורות רבות בארץ ובאירופה וביניהן התזמורת הפילהרמונית של הבי-בי-סי, תזמורת בית האופרה של תיאטרו מאסימו פלרמו, התזמורת הסימפונית של ברטאן בצרפת ותזמורת סימפונט רעננה. 

פועלת רבות כמחנכת מוסיקלית. יצרה וכתבה קונצרטים רבים לכל המשפחה, ועבדה עם גופים פדגוגיים סימפוניים רבים וביניהם התזמורת הסימפונית של תיכון האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים שאותה ניהלה בין השנים 2018-2020.

קרן קגרליצקי היא ילידת הארץ למשפחה שעלתה מקירגיסטן שבברית המועצות לשעבר. החלה את דרכה המוסיקלית בגיל שבע בלימודי פסנתר. סיימה בהצטיינות את האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים, שם למדה קומפוזיציה אצל פרופ' מנחם ויזנברג וניצוח עם פרופ’ אבנר בירון, פרופ' סטנלי ספרבר ופרופ’ איתן גלוברזון. בשנת 2019 החלה את לימודי התואר השני באוניברסיטה לאמנויות בברלין בהדרכת פרופ' סטיבן סלואן ופרופ' הארי קרטיס, אותם היא מסיימת בימים אלו. זכתה למלגה בניצוח תזמורת מטעם קרן התרבות אמריקה-ישראל בשנת 2018 ולמלגת הצטיינות מטעם האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים בשנת 2015.