נעים להכיר, אנחנו

תזמורת סימפונט רעננה

קרן קגרליצקי

קרן קגרליצקי

נולדה ב-1991. בימים אלה משלימה תואר שני בניצוח ב-UDK שבברלין. מנצחת בית של תזמורת סימפונט רעננה ועוזרת מנצח עבור מאסטרו עומר מ. ולבר בתזמורת הבי.בי.סי פילהרמוניק.

בעבר כיהנה כמנהלת מוסיקלית של התזמורת הסימפונית של תיכון האקדמיה וכן ניצחה על מקהלה בקריה האקדמית אונו.

החלה את לימודי הפסנתר בגיל 7 והתחנכה בקונסרבטוריון של האקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים אצל ד"ר יצחק קוסוב והגב' שושנה כהן. קרן היא בעלת תואר ראשון מהאקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים במסלול קומפוזיציה רב תחומית ובמסלול ניצוח תזמורות. תלמידתם של פרופ' מנחם ויזנברג, פרופ' אבנר בירון, פרופ' סטנלי ספרבר ופרופ' איתן גלוברזון.

זוכת מלגת הצטיינות בשנת 2015, וזוכת מלגת קרן התרבות אמריקה ישראל בניצוח לשנים 2018-2019.  

העשייה המוזיקלית של קרן כוללת ניצוח, הלחנה, ניהולי מוסיקלי, עיבודים מוזיקליים ותזמור. 

תחת ניהולה המוסיקלי של קרן, הגיעה התזמורת הסימפונית של תיכון האקדמיה להישגים מרשימים. יחד עם תזמורת סימפונט רעננה, שהיא מנצחת הבית שלה, הופיעה קרן בקונצרטים קלאסיים רבים ברחבי הארץ, בהפקות משולבות עם הרכבים שונים ועם מיטב הזמרים בפרויקטים מיוחדים. בין האמנים איתם שיתפה פעולה היו זמר השאנסונים אנריקו מסיאס וכוכבת הפופ האמריקאית סוזן וגה. בשנתיים האחרונות קרן הופיעה בעשרות קונצרטים מודרכים לילדים בבתי ספר בכל הארץ במסגרת פרויקט "פעמה".

ניצחה על תזמורת בארץ ובעולם וביניהן הקאמרטה הישראלית ירושלים, התזמורת הקאמרית הישראלית, התזמורת הסימפונית של ברטאן (צרפת), תזמורת בית האופרה של פלרמו וכן עמדה בראש תזמורת הבי.בי.סי פילהרמוניק בקונצרט מיוחד לחג המולד.