קונצרט אופרה - אהבה ויין אמפי פארק רעננה

"אופרה, אהבה ויין"

 

קונצרט הקיץ הגדול של סימפונט רעננה

 

חוויה של שיכרון חושים

 

מוסיקה, אהבה ויין טוב

 

הופעה ראשונה בישראל של פרנצ'סקו דמורו

 

"לומר על זמר הטנור הצעיר מסרדיניה שהוא כשרון מדהים, לא עושה עימו מספיק חסד" (סיאטל טיימס)

 

בהנחיית המומחה הבינלאומי ליין יאיר היידו

 

סוף השבוע של חג האהבה 4.8.12 אמפיפארק רעננה

 

שירים רבים חרזו לכוחה של אהבה ולסגולותיו של היין עד כי אהבה ויין הפכו למלים המשלימות זו את זו.

 

בקונצרט חד פעמי שיתקיים בט"ו באב תחת כיפת השמים ולאור ירח מלא, תתקיים חגיגת אהבה ערבה לאוזן וטעימה לחך ובמרכזה כוכב בינלאומי איטלקי, זמרות אופרה ישראליות ווירטואוז אקורדיון שיבצעו יחד עם סימפונט רעננה שירים, אריות ומוסיקה מהרפרטואר האיטלקי, הישראלי והאופראי בכלל.

 

להשלמת החוויה המוסיקלית תתקיים גם טעימת יין לציון 30 שנות בציר ליקבי יינות הגולן וסיום חגיגות ה-20 לתזמורת סימפונט רעננה.

 

לבניית התוכנית האמנותית חברו יחד סימפונט רעננה והמומחה הבינלאומי ליין יאיר היידו שישלב בהנחייתו את הסיפורים המחברים בין יין, אהבה מוסיקה כפי שהם באים לידי ביטוי ברפרטואר של המופע.

 

האירוע הוא ביוזמת המפיק בני מורן.

 

זוהי הופעתו הראשונה בישראל של הטנור האיטלקי המפורסם פרנצ'סקו דמורו, היום מהזמרים הבולטים ביותר בעולם האופרה והשירה האיטלקית. הוא נענה להזמנתו האישית של עומר מ. ולבר, מנהלה המוסיקלי של סימפונט. ולבר על דמורו: "זמר גדול שהופעתו בישראל לא תישכח במהרה". 

לאחר הופעתו הראשונה בארה"ב נכתב על דמורו: "הפריצה של פרנצ'סקו דמורו בארה"ב היא רגע מכונן בעולם האופרה האמריקאי. לומר על זמר הטנור הצעיר מסרדיניה שהוא כשרון מדהים, לא עושה עימו מספיק חסד" (ברנרד ג'יקובסון-סיאטל טיימס).

 

דמורו מופיע בקביעות בלה סקאלה, המטרופוליטן אופרה בניו יורק, האופרה המלכותית קובנט גרדן בלונדון, האופרה הממלכתית בווינה ובבתי האופרה של פריס, ברלין, פארמה, הונג קונג, אתונה, דרזדן, בארי, לאס פאלמס, סנטיאגו, סיאטל, טוקיו, המבורג, סן פרנסיסקו ורבים אחרים.

המנצח בקונצרט הוא דוד זבה המשמש כמנצח הבית של הסימפונט, ומשתתפים בו גם נגן האקורדיון הוירטואוז אמיל אייבינדר, סולניות האופרה דניאלה לוגסי, יעל לויטה, קארין שיפרין ושירי הרשקוביץ.

 

הרפרטואר יכלול שירי אהבה איטלקיים מנאפולי וסרדיניה-מחוז הולדתו של דמורו, שנושאיהם הוא אהבה ויין, מחרוזת שירי יין ישראלית בהופעת בכורה עולמית ובתוכה – 'נשתה לחיים', 'שיר השיכור', 'שיכור ולא מיין' ועוד, מוסיקה צוענית ואריות מפורסמות מהאופרות 'כרמן', 'ריגולטו', 'שמשון ודלילה', 'לה טרוויאטה', 'שיקוי אהבה' ועוד.

 

מחירי כרטיסים: 109 ש"ח, 139 ש"ח, 169 ₪.

לרכישת כרטיסים: 9066 * ,eventim.co.il  .

מחיר מיוחד למנויי סימפונט רעננה. להזמנת כרטיסים עבור מנויי סימפונט: 09-7457773.