חנוכה מדליק עם תזמורת סימפונט רעננה !

קונצרט פיג'מות לילדים ולהורים בטירת הכרמל.
שירי ערש מכל הזמנים: ממוצרט ועד שלום חנוך.
במסגרת פרויקט "נותנים במה" של משרד התרבות.

יום ג' 20.12.11 בשעה 17:30, באולם ספורט אשכול פיס 
טירת הכרמל

תזמורת סימפונט רעננה במסגרת פרויקט "נותנים במה" של משרד התרבות והספורט תקיים בחנוכה מסיבת פיג'מות ענקית שהיא קונצרט יוצא דופן של שירי ערש בסגנונות שונים המבוצעים מול קהל הילדים המוזמן לבוא לבוש בפיג'מות.

הקונצרט יתקיים ביום ג' 20.12.11 בשעה 17:30, באולם ספורט אשכול פיס טירת הכרמל ויהיה פתוח לקהל הרחב וללא תשלום (מתאים לגילאי 10-3(.
הקונצרט מתקיים במסגרת פרויקט 'נותנים במה' של משרד התרבות והספורט לקידום התרבות והיצירה בפריפריה. הפרויקט מקדם שיתופי פעולה אמנותיים ייחודים בין גופי ומוסדות התרבות המובילים בישראל לבין קבוצות אמנות ויצירה מקומיות.

על הקונצרט ינצח  דוד זבה וישתתפו בו הזמרת: רוני גנוסר, זמרת אופרה: אביגיל גורטלר ושחקן ומנחה: תומר גלרון. כמו כן ישתתפו בקונצרט הרכבים אמנותיים המייצגים את הפעילות התרבותית הענפה של טירת הכרמל: הרכבי מוסיקה, להקות מחול, מקהלות וכישרונות שירה מקומיים.
 
בקונצרט זה ייחשפו הילדים למוסיקה הראשונית אליה נחשפים ילדים- שירי ערש עם דגש על  העושר התרבותי שקיים בישראל: לצד שירי ערש של שוברט, ברהמס ומוצרט ינוגנו שירי ערש מרוקאים, שירי ערש מהקווקז ועוד וכמובן שירי ערש ישראליים שהפכו לנכסי צאן ברזל. זהו  קונצרט לקטנטנים וגדולים שמקורו בכור ההיתוך של מקורות עתיקים לצד חברה חדשה המתהווה היום.
במהלך הקונצרט ישולבו בנוסף לנגינת התזמורת, קטעי וידאו עם ביצועים אותנטיים לשירים שיתורגמו לעיבודים סימפוניים על הבמה, קטעי ריקוד בביצוע רקדנים ולהקות מקומיות מטירת הכרמל ובהם: להקת "הווטרנים" עם שיר ערש רוסי, להקת המחול האתיופית "דסטה" עם שיר ילדים באמהרית, חבורת  הזמר "גוונים" בשיר בלדינו, החייל מטירת הכרמל אפרים ששונוב  בשיר קווקזי, "לילה טוב" של ערוץ הופ – בביצוע תזמורת הנוער ולהקת ילדים "קול הלב", שירה של רבקה גוילי, "פזמון ליקינטון" עם  תזמורת הנוער המקומית של טירת הכרמל ותזמורת סימפונט רעננה , בביצוע זמרת מקומית.  עוד יבוצע השיר "לילה טוב" של יוני כרטר בהשתתפות כל אמני הקונצרט. כמו כן תבצע תזמורת סימפונט רעננה את "שיר ערש" של ברהמס ויצירות נוספות של מלחינים ישראליים וקלאסיים: שוברט ואופנבך לצד  שמוליק קראוס, שלום חנוך, אלה שריף ודוד זהבי.
הילדים מוזמנים להגיע בפיג'מות וכריות, להתרווח על מזרנים ופופים שיוצבו בחלל ולחוש כמי שנמצאים בתוך חלום בערב שכולו קסם. 


לפרטים נוספים: מתנ"ס טירת הכרמל 04-8573554, קונסרבטוריון טירת הכרמל 04-8574787


 

 

הדפסשלח לחבר